Hodinky, které neměří jen čas

Chytrá domácnost skutečně přinesla svým majitelům jistý komfort do bydlení. Možná to je i důvodem, proč se objevují nové produkty, které mají opět další přínosné benefity spojené s moderní technologií. Například hodinky. Jejich základem už dávno není jen ukázat čas, maximálně ještě datum a den. Zvládnou toho mnohem více, než se zdá a také je zcela možné, že ani všechny funkce nevyužijete naplno. Chytré hodinky většinou fungují ve spojení s vaším mobilním telefonem a pozor zvládnou to v pohodě i bez něj, jen některé funkce v tomto případě nemusíte využít naplno, záleží na typu chytrých hodinek. Ale i tak vám například poskytnou dostatek informací o vašem zdravotním stavu, a jak jste na tom s vaším aktivním pohybem. Přirozeně je můžete využít jako budík, zápisník nebo dokonce v kuchyni jako minutku na vaření.

modré hodinky

Pohybové senzory prozradí víc, než chcete vědět

Pokud samozřejmě dojde ke spárování s telefonem, poté se vám zobrazí notifikace například i z Facebooku či Messengeru, uvidíte SMS zprávu a můžete i reagovat vaší nastavitelnou odpovědí. Stejné je to s příchozími nebo odchozími hovory. Ale to jen malá ochutnávka. Jinak jsou všechny chytre hodinky vybaveny pohybovými senzory, které právě měří vaši noční i denní aktivitu, pokud je samozřejmě máte na ruce. A pozor zaměří se i na váš kvalitní spánek, spočtou spálené kalorie, a dokonce vás dokážou upozornit na to, že už dlouho sedíte, tak je potřeba vstát a začít se pohybovat.

černé hodinky

Hit moderní doby

Chytré hodinky vynikají řadou vychytaných funkcí, které si jednoduše oblíbíte a rovněž si je můžete vybrat podle vlastních priorit. Safírová sklíčka jsou u některých typů zaoblená a přirozeně jsou odolnější proti poškození. Vybrat si můžete z předinstalovaných ciferníků design, který si oblíbíte. Je dobré si před nákupem promyslet, co od chytrých hodinek očekáváte a poté se zaměřit i na výkon baterie. U některých modelů se budete muset smířit s tím, že pokud je budete často používat, poté budete muset denně kontrolovat stav baterie, jinak samozřejmě vydrží i několik dnů podle toho co nastavíte za režim. Vybrat si můžete od autorizovaného prodejce vysoce kvalitní chytré hodinky, které vám budou praktickým trenérem i společníkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup